• Crkva Prisoje

     

    Uznesenje Blažene Djevice Marije

  • Župna Kuća Prisoje

     

  • Prisoje

  • Panorama s kalvarije

 

booked.net

POSJEĆENOST

1.png1.png5.png9.png1.png3.png3.png
Danas 1280
Jučer 5676
Tjedan 24879
Mjesec 72393
Sveukupno 1159133

14-06-2024

Pohod župe  „Sv. Josipa radnika“   našoj župi !

 

U nedjelju, 25.10. 2015. godine imali smo u našoj župi posebne goste.

 

 

Naime, te nedjelje u goste nam je došao bivši župnik don Gordan Božić zajedno sa zborovima iz župe „Sv. Josip radnik“, Domanovići. Don Gordan Božić je predvodio svetu misu u 11 sati uz koncelebraciju prisojačkog župnika don Ivana. Zborovi iz Domanovića, veliki i mali su udruženim snagama pjevali na svetoj misi.

 

Zborovi iz Domanovića

 

Don Gordan je sve prisutne pozdravio, uputio prigodnu riječ, svima srdačno zahvalio na svemu. Tom prigodom su Zbor Veliki i Zbor mladih iz Domanovića uručili dar: umjetničku sliku raspetog Isusa i ostalo.

 

 

Župnik don Ivan je na poseban način zahvalio don Gordanu, zborovima i svim župljanima te pozvao na zajednički susret i osvježenje, kako sve zborove (domaće i goste) tako i narod. Lijepo smo se okupili pred župnom kućom, pod kestenom, nastavili druženje uz pjesmu i čašicu okrijepe. Potom je uslijedio ručak u velikoj župnoj dvorani. Vrijedne domaćice ali i domaćini su se odazvali donoseći, pite, kolače, i drugo da se svi zajednički počastimo. Druženje je trajalo do 16i30 sati kada su se naši dragi gosti zaputili prema svojoj rodnoj župi.  

Bio je ovo lijep susret između dvije župe: sv. Josipa i Uznesenja BDM. Srdačno smo se pozdravili i rekli jedni drugima kako nastavljamo druženja, prvo euharistijska a onda ova druga. Neka bude sve na veću slavu Božju! 

 

Ostale slike možete vidjeti u našoj galeriji!

 

KONTAKT

 

Župa Prisoje

Uznesenja Bl. Djevice Marije

 

 

Adresa: Prisoje 55, 80245 Prisoje, BiH

Telefon:  +387 34 366-604

Fax: +387 34 366-604

Mail: info@zupaprisoje.net

Transakcijski račun otvoren kod „UniCredit Bank“

SWIFT: UNCRBA22

IBAN: BA393380604816953985

 

LINKOVI

 

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vi ste ovdije: