• Crkva Prisoje

     

    Uznesenje Blažene Djevice Marije

  • Župna Kuća Prisoje

     

  • Prisoje

  • Panorama s kalvarije

POSJEĆENOST

7.png9.png1.png9.png5.png4.png
Danas 841
Jučer 1347
Tjedan 5033
Mjesec 39685
Sveukupno 791954

30-11-2023

 

booked.net

Četvrta obljetnica osnutka „Zavičajnog kluba Prisoje“ iz Novske.

Ove subote je „Zavičajni klub Prisoje“ iz Novske  obilježavao svoju četvrtu obljetnicu osnutka!

Slika: Predsjednik zavičajnog kluba

Tom prigodom i naših devet domaćih  prisojana je išlo uzveličati  ovo slavlje. Trebalo nas je biti i više, ali kako to obično biva, neki zbog bolesti, neki zbog drugih obveza odustaše od ovog prelijepog putovanja. Tog jesenskog predivnog sunčanog dana krenusmo rano u jutro tako da imamo vremena za druženje i igre prije svečanog početka obljetnice. No kao i uvijek, put se oduljio i tu je teško minute predvidjeti, te nismo imali vremena za dogovorenu nogometnu utakmicu, već za jednu kratku partiju buća, u kojoj je domaćin nastupio domaćinski i prepustio pobjedu gostima rezultatom 6:11.

Slika: Partija buća

Ne treba napominjati da je tijekom igre bilo jela i pića u izobilju. Nakon toga je mogao početi službeni dio slavlja. Slavlje je počelo svetom misom za sve umrle i živuće prisojane, nakon koje smo se premjestili u dvoranu gdje se nastavilo uz gangu, pjesmu i druženje do ranih jutarnjih sati.

Slika: pred crkvom

Slika: Druženje uz tamburaše

Što drugo reći, nego bilo je to jedno predivno druženje, a naredno je mali jubilej,  peto  pa kako se je dalo naslutiti biti će još veće i bogatije u svakom pogledu. Hvala dragi naši, samo nastavite dalje tako!

 

KONTAKT

 

Župa Prisoje

Uznesenja Bl. Djevice Marije

 

 

Adresa: Prisoje bb, 80245 Prisoje, BiH

Telefon:  +387 34 366-604

Fax: +387 34 366-604

Mail: info@zupaprisoje.net

Transakcijski račun otvoren kod „UniCredit Bank“

SWIFT: UNCRBA22

IBAN: BA393380604816953985

 

LINKOVI

 

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vi ste ovdije: