• Crkva Prisoje

     

    Uznesenje Blažene Djevice Marije

  • Župna Kuća Prisoje

     

  • Prisoje

  • Panorama s kalvarije

 

booked.net

1056602
Danas
Jučer
Ovaj tjedan
Prošli tjedan
Ovaj mjesec
Prošli mjesec
Sveukupno
1470
1847
6658
1035711
44835
88883
1056602

Your IP: 3.210.201.170
2020-10-21 18:24

USUSRET BOŽIĆU humanitarna priredba

Već drugu godinu zaredom u našoj župi se u predbožićno vrijeme održi božićno sijelo uz kulturno-zabavni program. Tako je bilo i ovoga 23. prosinca.

KUD „Bužan“ i Zbor mladih i djece „Ancora“ upriličili su nam lijepi susret. Oni su pod vodstvom gospođe Anđelke Ćurić i predsjednika društva Jozom Ivančićem – Šekijem, uvježbanim igranjem starih kola, ali i moderne ritmike razveselili naša srca. Pjevanjem gange i bećarca ostavili su vrlo pozitivne dojmove na publiku.

Zbor djece i mladih Ancora, pod vodstvom Antonije Ivančić, u pratnji s klapom muških glasova vrhunski su otpjevali Tihu noć i U susret Božiću.

Ovom prigodom prisjetili su se i nekih davnih vremena sa sijela – udvaranja mladića djevojkama čime su nas vratili u naše starine. Sve nazočne pozdravio je župnik don Ivan Bebek koji je podržao ustrajnost u ovakvim susretima sa željom da uistinu postanu tradicijom.

U sklopu igrokaza Vjenčanja i poziva na svadbu, svi gledatelji i posjetitelji dobili su kuverte u koji su mogli ostaviti svoje priloge koji će biti namijenjeni u humanitarne svrhe, najpotrebitijim naše župe.

Bogu hvala, Prisojani su se večeras okupili u značajnome broju i pokazali da imaju veliko srce te na ovu nakanu prikupili 1140 KM. Za ovu prigodu razveselio ih je dolazak i župljana iz drugih župa kao i fra Gabrijela Mioča, urednika Naših ognjišta. Učinili smo lijepu gestu – pomogli drugima.

Na kraju su domaćini – KUD Bužan i zbor Ancora čestitali nadolazeće božićne i novogodišnje blagdane svim ljudima dobre volje, a osobito Bužanima u domovini i iseljeništvu, te sve prisutne pozvali na druženje na malom domjenku kojeg su sami članovi pripremili.

 

Za još slika klikni na opširnije

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKT

 

Župa Prisoje

Uznesenja Bl. Djevice Marije

 

 

Adresa: Prisoje bb, 80245 Prisoje, BiH

Telefon:  +387 34 366-604

Fax: +387 34 366-604

Mail: info@zupaprisoje.net

Transakcijski račun otvoren kod „UniCredit Bank“

SWIFT: UNCRBA22

IBAN: BA393380604816953985

 

LINKOVI

 

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vi ste ovdije: