• Crkva Prisoje

     

    Uznesenje Blažene Djevice Marije

  • Župna Kuća Prisoje

     

  • Prisoje

  • Panorama s kalvarije

 

booked.net

POSJEĆENOST

9.png6.png0.png7.png8.png2.png
Danas 686
Jučer 1048
Tjedan 4785
Mjesec 10863
Sveukupno 960782

13-04-2024

SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2022. GODINA

 

Najradosniji blagdan u godini - Božić, kao i ulazak u novu godinu, prilika je da, jedni drugima poželimo dobre želje.

Poštovani župljani,domaći i iseljeni, upućujemo vam čestitke povodom predstojećih božićnih i novogodišnjih blagdana. Neka dani pred vama budu ispunjeni mirom, zadovoljstvom, zdravljem i srećom. Proslavite ovaj veliki blagdan sa svojim najbližima. Ovo svečano i radosno ozračje božićnih blagdana neka ispuni vaše dane i obiteljske domove zajedništvom, međusobnim poštivanjem i ljubavlju. Uz božićnu poruku koja nas upućuje na skromnost i dobrotu, potaknimo sebe i druge da prema bližnjima budemo bolji, a prema bolesnima i napuštenima pravedniji i solidarniji, posebno u ovim uvjetima pandemije.

Uz želju da ove blagdane sretno provedete u krugu svojih najmilijih, a da vam nadolazeća godina bude ispunjena zdravljem, osobnim zadovoljstvom i uspjehom,

želim vam blagoslovljen Božić i sretnu 2022. godinu.

Ove godine blagdan Božića slavimo u posebnim okolnostima, a novu godinu dočekujemo s neizvjesnošću. Neka radost Isusovog rođenja naša srca ispuni toplinom, ljubavi i mirom, a naredna godina neka nam donese nove životne pobjede i radost.

Božić i Božićne i novogodišnje blagdane čestitaju: Biskup Petar Palić, načelnik Općine Tomislavgrad i poglavarstvo, Nadbiskup koadjutor Splitsko - Makarski msgr. Dražen Kutleša, svećenici rodom i porijeklom iz Prisoja, Sestre Služavke malog Isusa s Provincijalnom poglavaricom s. Ana Marijom Kesten, te župljani.

Don Ivan Bebek

 

KONTAKT

 

Župa Prisoje

Uznesenja Bl. Djevice Marije

 

 

Adresa: Prisoje 55, 80245 Prisoje, BiH

Telefon:  +387 34 366-604

Fax: +387 34 366-604

Mail: info@zupaprisoje.net

Transakcijski račun otvoren kod „UniCredit Bank“

SWIFT: UNCRBA22

IBAN: BA393380604816953985

 

LINKOVI

 

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vi ste ovdije: